داشتن وسایل و تجهیزات ایمنی ضمن کار چنان دارای اهمیت است که در اکثر موقعیت‌ها، بدون داشتن تجهیزات ایمنی به افراد اجازه کار داده نمی‌شود. این مهم است که افراد اعم از کارفرمایان و کارگران بدانند باید از چه وسایلی جهت حفاظت و بهداشت فردی در محیط کار استفاده شود، چه تجهیزاتی برای شغل آن‌ها با این هدف تولید شده و این وسایل را باید با چه خصوصیاتی تهیه نمایند. 

داستان ما

بازرگانی ایمن آرتا با بیش ار 15 سال سابقه درخشان واقع در استان تهران، قلب تپنده‌ی ایران فعالیت می‌کند. هدف ما ارتقای سطح کیفی در زمینه ایمن‌سازی محیط کاری برای شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی است. محصولات عرضه شده در ایمن آرتا به 10 بخش اصلی و زیربخش‌های جزی‌تر تقسیم می‌شود که از مهم‌ترین‌های آن شامل، حفاظت پا، حفاظت بدن، تجهیزات ایمنی و آتش‌نشانی، حفاظت دست و بازو، تجهیزات تنفسی، حفاظت شنوایی، تجهیزات حفاظت در برار سقوط، حفاظت چشم و صورت، حفاظت سر و گردن و تجهیزات ترافیکی است. ایمن آرتا با عرضه معتبرترین محصولات  برند‌های داخلی و خارجی تلاش می‌کند تا رضایتمندی شما مصرف کنندگان عزیز را ارتقا دهد.

Consultation request

درخواست مشاوره

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا دارای تیم مشاوره و پشتیبانی برا جلب اطمینان مشتریان خود میباشد. برای دریافت مشاوره قبل و بعد خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

our team

تیم ما

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا برای ارتقا سطح کیفی در زمینه ایمن سازی محیط کاری متشکل از متخصصان و کارشناسان با تجربه در زمینه ایمنی و کار میباشد .

customer services

خدمات مشتریان

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات تضمین اصالت کالا، پرداخت وجه درب منزل، ارسال سفارشات شما درب منزل و امکان مرجوع کالا را دارا میباشد.