استفاده از تجهیزات ایمنی در مشاغل پرخطر از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مسائل حائز اهمیت در این مشاغل این است، که افراد اعم از کارفرمایان و کارکنان، آگاهی کافی درمورد این که باید از چه وسایلی جهت حفاظت فردی در محیط کار استفاده شود، چه تجهیزاتی برای شغل آن ها با این هدف تولید شده و این وسایل را باید با چه خصوصیاتی تهیه نمایند، داشته باشند.

لباس کار ایمنی زنانه

داستان ما

بازرگانی ایمن آرتا با بیش از 17 سال سابقه درخشان واقع در استان تهران، قلب تپنده‌ی ایران فعالیت می‌کند. این فروشگاه بعد از سال ها فروش حضوری جهت رضایت بیشتر مشتریان به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در سال 1400 پرداخت. در این فروشگاه انواع کفش ایمنی و دیگر تجهیزات محافظت فردی از برندهای معتبر خارجی و ایرانی با بهترین کیفیت و قیمت در دسترس مشتریان عزیز قرار گرفته است. هدف ما ارتقای سطح کیفی در زمینه ایمن‌سازی محیط کاری برای شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی است. 

آدرس : خیابان امام خمینی ، روبه روی بیمارستان سینا ، کوچه جهانگردی ، پاساژ رشید 2 ، طبقه منفی 1 ، پلاک 9

تماس با ما: 02166349102

Consultation request

درخواست مشاوره

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا دارای تیم مشاوره و پشتیبانی برا جلب اطمینان مشتریان خود میباشد. برای دریافت مشاوره قبل و بعد خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

our team

تیم ما

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا برای ارتقا سطح کیفی در زمینه ایمن سازی محیط کاری متشکل از متخصصان و کارشناسان با تجربه در زمینه ایمنی و کار میباشد .

customer services

خدمات مشتریان

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات تضمین اصالت کالا، پرداخت وجه درب منزل، ارسال سفارشات شما درب منزل و امکان مرجوع کالا را دارا میباشد.