محصولات کفش ایمنی برند ارک

Consultation request

درخواست مشاوره

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا دارای تیم مشاوره و پشتیبانی برا جلب اطمینان مشتریان خود میباشد. برای دریافت مشاوره قبل و بعد خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

our team

تیم ما

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا برای ارتقا سطح کیفی در زمینه ایمن سازی محیط کاری متشکل از متخصصان و کارشناسان با تجربه در زمینه ایمنی و کار میباشد .

customer services

خدمات مشتریان

گروه صنعت و ایمنی ایمن آرتا برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات تضمین اصالت کالا، پرداخت وجه درب منزل، ارسال سفارشات شما درب منزل و امکان مرجوع کالا را دارا میباشد.

داشتن وسایل و تجهیزات ایمنی ضمن کار چنان دارای اهمیت است که در اکثر موقعیت ها، بدون داشتن تجهیزات ایمنی به افراد اجازه کار داده نمی شود. این مهم است که افراد اعم از کارفرمایان و کارگران بدانند باید از چه وسایلی جهت حفاظت و بهداشت فردی در محیط کار استفاده شود، چه تجهیزاتی برای شغل آن ها با این هدف تولید شده و این وسایل را باید با چه خصوصیاتی تهیه نمایند.

تجهیزات ایمنی با حفاظت از افراد در برابر شرایط تهدیدکننده، صدمات جدی و بیماری های محل کار ضمن حفاظت از نیروی انسانی در محیطی ایمن سبب حداکثر بهره وری و تلاش در راستای تولید نیز می شوند.

بازرگانی ایمن آرتا برای ارتقا سطح کیفی در زمینه ایمن سازی محیط کاری برای شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی ، با عرضه محصولات معتبر ترین برند های داخلی و خارجی تلاش میکند تا رضایتمندی شما مصرف کنندگان عزیز را ارتقا دهد.

محصولات پرتخفیف حفاظت پا

آخرین مطالب سایت